Prodlužování vlasů – levně

Clip in metoda prodlužování vlasů  je světový trend módního průmyslu, který je pro zákazníka cenově dostupným zbožím. Clip in vlasy jsou snadnou cestou, jak se během chvilky stát atraktivní a moderní ženou 21. století. Metoda prodloužení vlasů Clip in se objevila nedávno u předních hollywoodských hvězd a díky již zmíněné ceně a snadnému aplikování se rychla rozšířila po celém světě.

Hledáte-li ideální metodu prodloužení vlasů, pak věnujte alespoň chvilku pozornosti „clip in“ a nebudete litovat. Dříve hit, který ovládl Hollywood a byl dostupný opravdu jen pro celebrity, dnes jedna z nejdostupnějších metod prodloužení účesu. Pokud zvolíte clip in metodu, pak při Vašem nákupu dbejte na kvalitu, protože tu poznáte na dlouhé životnosti. Vždy volte vlasy 100% lidské v REMY kvalitě (kutikula směrem dolů => omezeno nežádoucí zacuchávání). S dlouhými prodlouženými vlasy budete moci tvořit spoustu nových účesů (rovné, vlnité, vyčesané do drdolu, nedbalé culíky, francouzské copy, atd.). Měla jste někdy tolik možností se svými krátkými vlasy?!

Ani péče o clip in není nějak náročná, spíše naopak. Vystačíte si s přípravky, jenž běžně používáte na Vaše vlastní vlasy. A co je také důležité, při pořizování clip in vlasů nemusíte sahat hluboko do kapsy a utrácet osobní nebo rodinné úspory!

Napsat komentář