Prodlužování vlasů – účesy

Svatební účesy z prodloužených vlasů

Každá žena od malička sní o pohádkové svatbě, která bude nejdokonalejším dnem jejího života a tak není divu, že i ona musí zářit jako princezna. Dokonalé líčení, luxusní šaty a krásně vyčesané vlasy k tomu prostě patří. V posledních letech jsou v oblibě zejména účesy z dlouhých vlasů, ať už rozpuštěné, nebo vyčesané do drdolu. Nejsnadnějším způsobem, jak mít za chvíli z krátkých vlasů dlouhé je prodloužit si je. Po prodloužení se nám otevírají nové možnosti ve tvorbě účesů a záleží jen na Vás, kterému dáte přednost.

V jednom z předcházejících článků jste mohly vidět pár ukázek účesů, jenž lze vytvořit po prodloužení vlasů metodou clip in. Tato metoda Vám umožní vypadat každý den jinak, ale stále krásně. A její nespornou výhodou je fakt, že když se Vám vlasy nechce jakkoli upravovat, prostě si je nepřipnete! Podívejte se teď na další inspiraci, především v oblasti společenských účesů.

Tímto typem účesu se můžete inspirovat na svatby nebo jiné společenské události. Vlasy jsou polorozpuštěné a částečně odhalují krk. Názory na módní kudrlinky se mohou lišit. Faktem ale zůstává, že polorozpuštěné vlasy se díky méně formálnímu a uvolněnějšímu vzhledu hodí  na venkovní a ležérněji pojaté svatby.

Vyčesané vlasy se opět hodí spíše na zvláštní příležitosti, jakými mohou být právě svatby, plesy, promoce apod.

Pletený cop, který vidíte na fotografii, se nazývá „rybí“. Vytvořit se dá s trochou zručnosti během pár minut a vypadá skvěle. Pokud máte kratší nebo polodlouhé vlasy, neváhejte využít clip in příčesků. Udělejte si z rozpuštěných vlasů dvě části a z kraje každé z nich vezměte tenký pramínek vlasů, který položíte doprostřed a překřížíte tak ostatní vlasy, tímto stylem pokračujte až do té doby, než se Vám z původních dvou částí nestane jedna spletená.

Na tomto obrázku vidíte velmi snadný účes z dlouhých vlasů nebo vlasů prodloužených metodou clip in. Jde o lehce natupírovaný cop, který ještě po sepnutí zlehka natočíme a promačkáme prsty, aby působil načechraným a společenským dojmem. Třešničkou na dortu zde jsou výrazné naušnice.

Více zde: hotstyle.cz

Napsat komentář