Krásné a dlouhé vlasy, prodloužování vlasů rychle a levně

Prioritou v oblasti prodeje jsou především CLIP IN vlasy, díky kterým se za pár minut budete cítit jako pravá modelka. Nová metoda prodlužování vlasů clip in se stala velmi populární také kvůli již zmíněné nízké ceně. V nabídce obchodů a také internetových obchodů jsou dva typy vlasů Clip In.  Jednak 100% lidské vlasy, které lze barvit i jakkoli fénovat, kulmovat a upravovat a také vlasy Clip In umělé, jenž se vyrábí v obrovské škále barev, včetně barev velmi extravagantních.

Krásné a dlouhé vlasy vám dodají sebedůvěru. Aplikování vlasů Clip In je velmi jednoduché a zabere vám asi 5 minut.

Prameny vlasů jsou uchyceny pomocí malinkých sponek, které jsou nenápadné a připínají se přímo ke kořínkům vašich vlastních vlasů. Takto připevněné vlasy clip in jsou k nerozeznání od vašich pravých vlasů.

Rozhodla jste se, že si prodloužíte vlasy snadno a rychle metodou clip in, ale stále ještě váháte nad tou správnou délkou pro Vás? Podívejte se na náš obrázek, kde jsou délky, pro představu potencionálních zákaznic, vyobrazeny. Berte ale na vědomí, že se jedná o orientační údaje, protože délku může ovlivňovat více faktorů, jako například výška ženy, která bude vlasy nosit nebo to, jak vysoko, popř. nízko si clip in vlasy žena připne. Obrázek by Vám, ale přece jen, měl pomoci při rozhodování, které clip in vlásky k prodloužení si nakonec vyberete. V nabídce HOTstyle.cz jsou délky od 40cm až po úctyhodných 70cm, takže je rozhodně z čeho vybírat.

Vlasy podle délky

Napsat komentář