Nyní vlny nebo kudrny ve všech metodách prodloužení vlasů – NOVINKA

Máte krásné vlnité nebo kudrnaté vlasy, ale máte raději jinou metodu prodloužení vlasů než je Clip in metoda? Do této doby jste u nás mohly najít vlnité a kudrnaté vlasy pouze v metodě Clip in. Nyní je tomu konec! Do našeho sortimentu zavádíme NOVINKU v podobě vlnitých i kudrnatých vlasů a to jak na metodu Micro ring, keratin tak i oblíbenou Tape in metodu. Vybrat si tedy můžete svou oblíbenou metodu i odstín jak v rovném provedení tak nově i ve vlnitém či kudrnatém.

Těm z Vás, které máte své vlasy od přírody vlnité přinese naše novinka velké usnadnění s téměř každodenní úpravou prodloužených vlasů, které jste musely z rovné podoby stále vlnit, aby vypadaly přirozeně a nikdo nic nepoznal.

Na druhé straně si přijdou na své i dámy, které touží po dokonale zvlněných či krásně kudrnatých vlasech. Stačí zakoupit naši novinku v metodě, kterou máte nejraději, posedět si hodinku u kadeřnice a odejít s krásnou hřívou podle Vašich představ.

Kdo by měl obavy, že po umytí se vlasy narovnají, tak nemusí. Vlasy jsou vyrobeny právě tak, aby i po umytí zůstaly zvlněné. Vlasy jsou 100% lidské REMY kvality, tudíž budou vypadat velice přirozeně a nerozeznatelně od Vašich vlastních vlasů. Jelikož jsou to pravé vlasy potřebují také správnou a kvalitní péči, kterou Vám oplatí dlouhou životností a krásným vzhledem.

Kudrnaté vlasy

Napsat komentář